İTALYA TURU

Turdan Kareler

Program Hakkında

İtalya Turu, Avrupa'nın birbirinden güzel 5 ülkesini ve 10 şehrini kapsayan, 6 gece 7 gün süren, 4 gece 2 kişilik odalarda konaklama seçeneği ile Türkiye'nin ekonomik avrupa turlarının başında gelmektedir. Bu turda 2 gece otobüste seyahat halinde geçmekte olup, otobüste üst üste geceleme yapılmamaktadır.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Şehirlerarası ulaşım bedelleri.
4 gece 2, 3 ve 4 yıldızlı otellerde oda-kahvaltı konaklama.
Türkçe rehberlik hizmeti.
Tüm şehir vergileri.
Tur boyunca su, çay ve kahve ikramı.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yeri giriş bedelleri.
Öğle ve akşam yemekleri ile kişisel harcamalar.
Seyahat sağlık sigortası. (10€)
Schengen vize ücreti. (140€)
Yurtdışı çıkış harcı. (15₺)


Detaylı Program (6 Gece 7 Gün)

Hareket günü, tur tarihinden bir gün önce saat 16.00’da Osmanbey ofis önünde, 17.00'da Forum İstanbul AVM (Kocatepe Metro Durağı) önünde buluşma, bavulları otobüsümüze yerleştirme, yolcularımızın öncesinde belirlenmiş olan koltuklarına yerleşmesi ile başlamakta; saat 20.00’de yola çıkış ile devam etmektedir. Saat 24:00 sularında Kapıkule Sınır Kapısı'na varış ve ardından gümrük işlemleri.

 • 1

  Belgrad

  Bulgaristan üzerinden yolculuğumuza devam ederek sabah saatlerinde kahvaltı molası. Kahvaltı molası ardından yola devam ediş ve Belgrad’a varış şehir turuna başlama. Belgrad şehir turunda gezilecek yerler arasında Aziz Sava Katedrali, Kale Meydan, Damat Ali Paşa Türbesi, Bayraklı Camii, Knez Mihailova Caddesi bulunmaktadır. Serbest zaman sonrası buluşma noktasında toplanma, otele hareket ve konaklama.

 • 2

  Zagreb - Lubyana

  Sabah erken saatlerde otelde alınan kahvaltnın ardından grup olarak otelimizden ayrılma ve Zagreb’e doğru yola çıkış. Yolculuğun ardından Zagreb şehir turunda gezilecek yerler arasında St. Mark’s Church, Ban Jelačić Square, Jarun Lake ve Zagreb Katedrali var. Serbest zamanın ardından buluşma ve Lubyana'ya hareket.Lübyana şehr turunda gezilecek yerler arasında Lübyana Kalesi, Ejderha Köprüsü ve Lubyana Katedrali bulunmaktadır. Serbest zamanın ardından gece geç saatlerde buluşma ve Pisa'ya hareket. Geceleme otobüste.

 • 3

  Pisa - Floransa - Roma

  Sabah saatlerinde Pisaya varış. Pisa kulesi ile klasik meşhur fotoğraf pozlarınızı yakalayabilmeniz ve Avrupa’daki en uygun fyatlara hediyelikler alabilmeniz için serbest zaman. Ardından 12.00'da buluşma ve Floransa'ya hareket. 1 saatlik yolculuğun ardından Floransa şehir turu. Gezilecek yerler arasında Piazza del Duomo, Floransa Katedrali, Gioto’nun Çan Kulesi, Aziz Giovanni Vafizhanesi, Ponte Vecchio, Signoria Meydanı, Vecchio Sarayı bulunmaktadır. Serbest zamanın ardından saat 19.00'da buluşma ve Roma'ya hareket. 4 saatlik yolculuğun ardından Roma'ya varış. Otele yerleşme ve konaklama.

 • 4

  Roma

  Sabah otelde alınan kahvaltının ardından şehir merkezine hareket. Vatikan gezisi ardından, Roma şehir turunda göreceğimiz yerler arasında Kolezyum, Emanuelle 2 Anıt, Trevi Çeşmesi(Aşk Çeşmesi), Panteon, İspanyol Merdivenleri, Novana Meydanı, Popolo Meydanı bulunmaktadır. Serbest zamanın ardından 23.59'da buluşma ve Venedik'e hareket. Geceleme otobüste.

 • 5

  Venedik

  Sabah saatlerinde Venedik'e varış. Venedik şehir turu esnasında görülecek yerler arasında Dükler Sarayı, San Marco Meydanı, Aziz Mark’ın Çan Kulesi, Büyük Kanal, Rialto Köprüsü bulunmaktadır. Sonrasında lezzetli pizzalar, dondurmalar ve ara sokaklarda kayifle kaybolacağınız alışveriş dükkanları, Vivaldi’nin eserlerinin yankılandığı meşhur San Marco Meydanında ruhunuzu dinlemeniz için serbest zaman. Ardından 22.00'da buluşma ve otelimize hareket. Otele yerleşme ve konaklama.

 • 6

  Bled - Belgrad

  Sabah otelde erken alınan kahvaltının ardından Bled'a hareket. 4 saatlik yolculuğun ardından Bled'e varış ve Avrupa'nın en doğal göllerinden biri olan Bled gölünde yüzme ve dinlenme için serbest zaman. Saat 15.00'da buluşma ve Belgrad'a hareket. Gece yarısı varış, otele yerleşme ve konaklama.

 • 7

  Sofya - İstanbul

  Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından Sofya'ya hareket. Şehir turunda gezilecek yerler arasında Aleksandr Nevski Katedrali var. Kısa bir serbest zaman ardından yola çıkış. Sınırda verilecek freeshop molasının ardından İstanbul’a doğru hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sona ermesi.

Sign In